Dyplomowanie
HARMONOGRAM OBRON PRAC DYPLOMOWYCH >> - wkrótce
ZASADY PODEJMOWANIA PRAC DYPLOMOWYCH
Starostowie grup wszystkich kierunków studiów proszeni są o pilny (do 2 tygodni przed zakończeniem semestru, poprzedzającego semestr dyplomowy) kontakt z Dyrektorem ds. kształcenia Instytutu Ś-1 w celu ustalenia terminu spotkania informacyjnego.
UWAGA: Starostowie grup są zobowiązani do przekazania, w formie dokumentu
(drogą elektroniczną na adres: Anna.Lenar-Matyas@iigw.pl) informacji o pobranych tematach prac dyplomowych, realizowanych w Instytucie Ś-1. Zestawienie powinno zawierać: nazwiska wszystkich studentów w grupie, nr albumu, tematy prac oraz nazwiska wybranych opiekunów (promotorów).
TERMINY:
15 czerwca (dyplom w semestrze zimowym)
15 lutego (dyplom w semestrze letnim)
Po otrzymaniu informacji o pobranych tematach prac dyplomowych od Starostów grup i zweryfikowaniu jej z bazą danych zawierającą informacje od promotorów, powstanie lista 'wakatów' dla tych Studentów, którzy nie wybrali tematu pracy oraz promotora czyli informacja o wolnych miejscach/tematach.
Student, który wie, jaki temat pracy dyplomowej chciałby realizować, a nie może znaleźć odpowiedniej osoby na promotora, powinien się zgłosić do Dyrektora ds. kształcenia Instytutu Ś-1, który wskaże (lub podpowie) najbardziej odpowiednią i kompetentną w danej tematyce osobę.
TEMATY PRAC DYPLOMOWYCH
Studenci zainteresowani zagadnieniami tematycznie związanymi z hydrologią, hydrauliką, gospodarką wodną czy budownictwem, mogą zgłaszać się do prowadzących zajęcia w Instytucie Inżynierii i Gospodarki Wodnej w celu pobrania tematu swojej pracy dyplomowej - inżynierskiej lub magisterskiej lub wybrać temat z zamieszczonego poniżej wykazu tematów.
Wykaz tematów prac dyplomowych - pobierz plik
DOKUMENTY
Szczegółowe informacje dotyczące obrony pracy dyplomowej oraz dokumentów, jakie należy złożyć przed obroną, można znaleźć na stronie WIŚ w zakładce Dyplomowanie.
UWAGA!
Warunkiem dopuszczenia do obrony jest dostarczenie do biblioteki Instytutu (II piętro, pok. 315) pracy dyplomowej w wersji elektronicznej, zapisanej na płycie CD.
Wersja elektroniczna pracy dyplomowej na CD powinna spełniać następujące wymogi:
- Cała praca powinna zostać przekonwertowana do formatu 'pdf'.
- Cała praca powinna znaleźć się w jednym pliku pdf.
- Wersja elektroniczna musi zawierać na początku dwie strony: tytułową z podaniem tytułu pracy i jej autora oraz oświadczenia o samodzielnym wykonaniu swojej pracy jako drugą stronę pracy (do pobrania poniżej).
Wzór strony tytułowej pracy dyplomowej bronionej w IIiGW - pobierz plik
TWORZENIE I SCALANIE PLIKÓW PDF
- PDFCreator - darmowy program do konwersji dokumentów do formatu pdf
Praca dyplomowa powinna być zapisana w jednym pliku pdf. Jeżeli dokumenty źródłowe (tekst, rysunki, strona tytułowa) zapisane są w kilku plikach, procedura ich połączenia przebiega następująco:
- pierwszy dokument drukujemy na drukarkę 'PDFCreator',
- po pojawieniu się okna dialogowego wybieramy komendę 'Oczekiwanie' - pojawi się okno 'monitor drukowania PDF',
- otwieramy i drukujemy kolejne dokumenty - będą się one pojawiać jako kolejne elementy w monitorze drukowania,
- w monitorze drukowania zaznaczamy wszystkie pliki i komendą 'połącz' scalamy w jeden plik,
- po tej operacji wydajemy komendę drukuj.
ARCHIWUM PRAC DYPLOMOWYCH
Prace obronione w IIiGW w roku akademickim:
2007/2008 2008/2009 2009/2010
2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015
2015/2016 2016/17
<<powrót